Důležité informace

Informace o otevírací době prodejny pro veřejnost v období karantény.

V tomto období jsou stavebniny otevřeny pouze pro podnikatele, kteří potřebují sortiment ke své činnosti, nikoliv pro běžnou veřejnost.

Konečným zákazníkům lze zboží na základě telefonické dohody/objednávky dopravit na určené místo +420 737 203 700

Pro veřejnost je areál stavebniny uzavřen.

Domů

Jsme stavebniny Stavivan, stavebniny s dlouholetou tradicí v rodinném prostředí. Přijďte nás navštívit, najdete nás na ulici Hliníky 5 v Boskovicích. V průmyslové zóně pod čerpací stanicí PentaCo.

O nás

Firma Stavivan spol. s r.o., byla založena roku 1992. Zabývá se nákupem stavebních materiálu od tuzemských i zahraničních výrobců a následným prodejem firmám i soukromým osobám.

Prodejnu má firma v Boskovicích v průmyslové zóně Hliníky naproti nemocnici. Přímo na skladě si můžete vybrat zdící materiály, omítky, dlažby, obklady, zahradní doplňky, betonové výrobky, dveře, sádrokartony, lepenky, tepelné izolace, střešní tašky, zednické nářadí, stavební chemii a další materiály potřebné jak na stavbu, tak opravu vašeho domu či zahrady.

Firma má 6 stálých zaměstnanců, kteří se starají o spokojenost zákazníku.

Stavíte či opravujete ? Potom vás tímto stručným seznámením s firmou Stavivan, zveme jménem jejich zaměstnanců k návštěvě prodejny v Boskovicích.

Služby

Prodej stavebních materiálů doplňků, hutního materiálu včetně dopravy až k Vám domů. Bezplatná kalkulace ceny a spotřeby materiálů, odborné poradenství.

Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům, zajistíme dopravu materiálu z našich stavebnin či přímo od výrobce, rádi Vám dopravíme materiál na Vámi určené místo včetně vykládky hydraulickou rukou.

Možnosti zapůjčení přívěsného vozíku na zboží u nás zakoupené.

Poptávkový formulář